ZSI12/2.0DC2.5 Zasilacz impulsowy wtyczkowy ZSI 12V 2000mA - wtyk DC2.5/5.5
Dostępność: 0
Cena regularna:
49.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0ZSI12/2.0DC2.5
Opis
Impulsowe zasilacze w obudowach "wtyczkowych" przeznaczone są do zasilania wszelkiego rodzaju urządzeń: telekomunikacyjnych (routery, switch`e, huby), urządzeń fiskalnych, urządzeń komputerowych, a także urządzeń konsumenckich. Zasilacze z tej grupy maja moc do 25W. Zasilane są z sieci 90-230VAC.
  • Typ zasilacza: impulsowy
  • Napięcie wyjściowe: 12V
  • Prąd wyjściowy maks.: 2A
  • Moc: 24W
  • Wersja wtyczki: EU
  • Rodzaj obudowy zasilacza: wtyczkowy ( z wtykiem bezpośrednim)
  • Masa: 139g
  • Wymiary: 72 x 36 x 73mm
  • Kolor obudowy: czarny
  • Rodzaj opakowania: kartonik lub woreczek strunowy
  • Rodzaj wtyku: DC 2.5/5.5 prosty
  • Zasilanie: 220-240 V, 50Hz