ZSI12/0.5DC2.1K Zasilacz impulsowy wtyczkowy ZSI 12V 500mA - wtyk DC2.1/5.5 kątowy
Dostępność: 0
Cena regularna:
26.90
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0ZSI12/0.5DC2.1K
Opis
impulsowy
12V
0.5A
5,5/2,1
EU
wtyczkowy
100...240V ~
51 x 36.5 x 40mm