ZSI12/0.5DC2.1K(-) Zasilacz impulsowy wtyczkowy ZSI 12V 500mA - wtyk DC2.1/5.5 kątowy (plus na zewnątrz)
Dostępność: 0
Cena regularna:
26.90
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0ZSI12/0.5DC2.1K(-)
Opis
  • Typ zasilacza: impulsowy
  • Napięcie wyjściowe: 12V
  • Prąd wyjściowy maks.: 0.5A
  • Rodzaj złącza wyjściowego: 5,5/2,1
  • Wersja wtyczki: EU
  • Rodzaj obudowy zasilacza: wtyczkowy
  • Napięcie zasilania: 100...240V ~
  • Wymiary zewnętrzne: 51 x 36.5 x 40mm