WTTC1.25/10 Bezpiecznik ceramiczny, zwłoczny 1.25A 20 mm (10 sztuk)
Dostępność: 0
Cena regularna:
12.30
Opis
WTTC1.25/10 Bezpiecznik ceramiczny, zwłoczny 20 mm (10 sztuk)
  • Typ bezpiecznika: ceramiczny, topikowy, zwłoczny
  • Rozmiar bezpiecznika: 5x20mm
  • Zdolność wyłączania: 1.5kA
  • Prąd znamionowy: 1.25A
  • Napięcie znamionowe: 250V AC
  • Spadek napięcia maks.: 300mV
  • Ilość: 10 sztuk
Dane techniczne
bezpiecznik - rodzaj zwłoczny rurkowy
bezpiecznik - wymiar 5x20mm
bezpiecznik - prąd 1.25A