WM3K3/0.6W/10 Rezystor metalizowany 1% 0.6W - kpl. 10 szt
Dostępność: 10
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
3.40
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: `WM3K30/0.6W/10
Opis
-tolerancja 1%,
-TWR: 50ppm;
-moc: 0.6W;
-wymiary: 9.5 x 3.5 mm
Dane techniczne
rezystory - wartość 1k do 4.99k
rezystory - rodzaj metalizowany THT
rezystory - moc 0.6W