WGP-1.2X1.2-D45 Pasek napędowy 1.2x1.2 średnica 45mm - przekrój kwadratowy
Dostępność: 4
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
6.50
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0WGP-1.2X1.2-D45
Opis
  • Nazwa: Pasek
  • Szerokość (w): 1.2 mm
  • Grubość: 1.2 mm
  • Średnica wewnętrzna: 45 mm
  • Producent: Classic
  • Obwód: 141 mm