WGP-0.8X0.8-D25 Pasek 0.8x0.8 średnica 25mm - przekrój kwadratowy
Dostępność: 0
Cena regularna:
6.50
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0WGP-0.8X0.8-D25
Opis
  • Nazwa: Pasek
  • Szerokość (w): 0.8 mm
  • Grubość: 0.8 mm
  • Średnica wewnętrzna: 25 mm
  • Producent: Classic
  • Obwód: 78.5 mm