UM268.200WH-4.8 Nylonowa opaska zaciskowa, wymiary: 200x4.8mm - biała - opakowanie 100szt
Dostępność: 0
Cena regularna:
22.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: UM268.200WH-4.8
Opis
UM268.200WH-4.8.6 Nylonowa opaska zaciskowa, wymiary: 200x4.8mm - biała, 100 sztuk
  • Producent: KSS Wiring
  • Typ akcesoriów do kabli: opaska zaciskowa
  • Długość: 200mm
  • Szerokość opaski: 4.8mm
  • Kolor: biały
  • Materiał opaski: poliamid
  • Średnica pętli max: 55mm