UM268.200WH-3.6 Nylonowa opaska zaciskowa, wymiary: 200x3.6mm - biała - opakowanie 100szt
Dostępność: 1
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
20.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: UM268.200WH-3.6
Opis
UM268.200WH-3.6 Nylonowa opaska zaciskowa, wymiary: 200x3.6mm - biała, 100 sztuk
KSS Wiring
opaska zaciskowa
200mm
3.6mm
biały
poliamid
55mm