UM268.200BH-4.8 Nylonowa opaska zaciskowa, wymiary: 200x4.8mm - czarna - opakowanie 100 sztuk
Dostępność: 1
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
19.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: UM268.200BH-4.8
Opis
  • Producent KSS Wiring
  • Typ akcesoriów do kabli opaska zaciskowa
  • Długość 200mm
  • Szerokość opaski 4.8mm
  • Kolor czarny
  • Materiał opaski poliamid
  • Średnica pętli max 55mm