UM268.140WH Nylonowa opaska zaciskowa, wymiary: 140x3.2mm - biała - opakowanie 100szt
Dostępność: 0
Cena regularna:
11.20
Opis
KSS Wiring
opaska zaciskowa
140mm
3.2mm
biały
poliamid
35mm