UM268.140BH Nylonowa opaska zaciskowa, wymiary: 140x3.2mm - czarna - opakowanie 100szt
Dostępność: 1
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
10.60
Opis
  • Producent KSS Wiring
  • Typ akcesoriów do kabli opaska zaciskowa
  • Długość 140mm
  • Szerokość opaski 3.2mm
  • Kolor czarny
  • Materiał opaski poliamid
  • Średnica pętli max 55mm