UM268.100WH Nylonowa opaska zaciskowa, wymiary: 100x2.5mm - biała - opakowanie 100szt
Dostępność: 0
Cena regularna:
4.30
Opis
KSS Wiring
opaska zaciskowa
100mm
2.5mm
naturalny
poliamid
25mm