UM268.100BH Nylonowa opaska zaciskowa, wymiary: 100x2.5mm - czarna - opakowanie 100szt
Dostępność: 1
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
7.40
Opis
  • Producent: KSS WIRING
  • Typ akcesoriów do kabli: opaska zaciskowa
  • Długość: 100mm
  • Szerokość opaski: 2,5mm
  • Materiał opaski: poliamid
  • Wytrzymałość opaski: 78,5N
  • Kolor: czarny
  • Średnica pętli max: 25mm