UM263E.235K Wkrętak krzyżakowy PH2, 6.0mm dł. całkowita 235 mm (1000V)
Dostępność: 1
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
18.20
Opis
Wkrętaki uniwersalne z różnymi końcówkami do zastosowania w każdym domu i warsztacie. Wkrętaki elektrotechniczne. Wkrętaki elektrotechniczne przystosowane są do pracy przy urządzeniach elektrycznych do 1000V. Grot wykonano ze stali chrom-vanadium. Zabezpieczenie antykorozyjne: cynk galwaniczny.
  • stalowe ostrze zachowuje ostrość nawet przy częstym używaniu
  • ergonomiczny uchwyt zapewnia komfortową pracę
  • wytrzymałość, trwałość, niezawodność
  • przenoszenie wysokiego momentu dokręcania
  • Rodzaj końcówki: PH2 krzyżak
  • Grubość końcówki: 6.0mm
  • Długość całkowita: 235 mm
  • Waga brutto: 0.08 kg
  • Długość ostrza: 125 mm
  • Własności: izolowany, do 1000V