UM212BS.12D Moduł kwarcowy mechanizm zegarowy - gwint 12mm, oś 27mm - dla dużych wskazówek - super cichy
Dostępność: 1
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
49.16
Opis
UM212BS.12D Moduł kwarcowy mechanizm zegarowy - długość gwintu 12mm - dla dużych wskazówek - super cichy
Super cichy mechanizm kwarcowy o wzmocnionym momencie obrotowym. Całkowita długość trzpienia mocującego to 24mm. Przystosowany do pracy z super dużymi wskazówkami. Pracuje z dwiema aluminiowymi wskazówkami - godzinową i minutową.
Jest to niezbędne dla wskazówek o długości większej niż 300 mm.
Model ten posiada gwint mocujący 11,7mm. Na końcu trzpienia znajduje się specjalna tuleja z nakrętką, której zadaniem jest zabezpieczenie wskazówki minutowej przed spadnięciem z tulei. Sposób mocowania wskazówek zaprezentowany jest na załączonym powyżej zdjęciu.