UM212B.16D Moduł kwarcowy mechanizm zegarowy - długość gwintu 16mm - dla dużych wskazówek
Dostępność: 0
Cena regularna:
55.00
Opis
  • Specjalistyczny mechanizm kwarcowy o wzmocnionym momencie obrotowym.
  • Całkowita długość trzpienia mocującego to 27mm.
  • Przystosowany do pracy z super dużymi wskazówkami.
  • Pracuje z dwiema aluminiowymi wskazówkami - godzinową i minutową.
  • Model ten posiada wydłużony metalowy trzpień tak aby powiększyć odległość mocującą pomiędzy wskazówkami. Jest to niezbędne dla wskazówek o długości większej niż 300 mm.
  • Model ten posiada gwint mocujący 15,4mm. Na końcu trzpienia znajduje się specjalna tuleja z nakrętką, której zadaniem jest zabezpieczenie wskazówki minutowej przed spadnięciem z tulei.
  • Sposób mocowania wskazówek zaprezentowany jest na załączonym powyżej zdjęciu.
  • Dostępne komplety wskazówek przedstawione są poniżej w dziale produkty powiązane.
  • Można również dokupić do mechanizmu wieszak aluminiowy.
  • Mechanizm mocuje się do obudowy zegara za pomocą nakrętki.
  • W komplecie są jeszcze: gumowa i metalowa podkładka.
Specyfikacja
  • Długość metalowego gwintu - 15,4 mm
  • Tuleja do mocowania wskazówki godzinowej - 20,8 mm
  • Całkowity wymiar trzpienia - 27,0 mm
  • Częstotliwość kryształu: 32,768 KHz
  • Napięcie pracy: 1,3 - 1,7V