UM212.24S Mechanizm zegarowy cichy - dł. gwintu 24mm, całkowita dł. osi 31mm
Dostępność: 1
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
35.00
Opis
Kwarcowy mechanizm zegarowy z super długim gwintem mocującym.
Mechanizm o płynnym ruchu sekundnika.
Model ten posiada gwint mocujący. Mechanizm mocuje się do obudowy zegara
za pomocą nakrętki . Aby umożliwić precyzyjny montaż załączono w komplecie
dwie podkładki: metalową i wykonaną z gumy (zobacz na załączonym zdjęciu).
Długość metalowego gwintu                         -   24 mm
Całkowity wymiar trzpienia                          -   31 mm
Średnica gwintu                                          -    9 mm