UM212.12U Mechanizm zegara kwarcowego (z gwintem) 5.6x5.6x1.7cm, dł. gwintu 16,20mm (dł. całkowita osi 21mm) z uchwytem
Dostępność: 0
Cena regularna:
16.90
Opis
UM212.12U Mechanizm zegara kwarcowego (z gwintem) 5.6x5.6x1.7cm, dł. gwintu 12,20mm  (dł. całkowita osi 18mm) z uchwytem
Standardowy kwarcowy mechanizm zegarowy.
Model UM212.12  posiada gwint mocujący. Mechanizm mocuje się do obudowy zegara
za pomocą nakrętki. Aby umożliwić precyzyjny montaż załączono w komplecie
dwie podkładki: metalową i wykonaną z gumy (zobacz na załączonym zdjęciu)
  • Typ urządzenia: moduł zegarowy z gwintem
  • Rodzaj modułu: kwarcowy
  • Wymiary obudowy: 56x56x16mm
  • Długość całkowita osi: 18mm
  • Długość gwintu: 12mm