TSZZ10-12 Transformator zalewany do druku, moc = 10W, napięcie: 12V, wymiary: 52x44x34,6 mm
Dostępność: 1
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
68.50
Opis
  • Producent INDEL
  • Typ transformatora zalewany
  • Moc 12VA
  • Napięcie pierwotne 230V AC
  • Napięcie wtórne 1 12V
  • Prąd uzwojenia wtórnego 1 1A
  • Montaż PCB
  • Klasa szczelności IP00
  • Zgodność z normą PN-EN 61558
  • Klasa cieplna Ta40B
  • Wyprowadzenia uzwojenia wtórnego 8-11
  • Wyprowadzenia uzwojenia pierwotnego 1-6
  • Klasa izolacji II
  • Masa 450g
  • Wymiar A 52mm
  • Wymiar B 44mm