TRA1.5KE68CA/2 transil bipolarny (Transient suppressor) 1500W, 5%, URM=58.1V - kpl. 2 sztuki
Dostępność: 1
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
3.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: :TRA1.5KE68CA/2
Opis
  • Typ diody: transil
  • Moc rozpraszana: 1,5kW
  • Napięcie wsteczne maks.: 53V
  • Napięcie przebicia: 68V
  • Prąd w impulsie maks.: 17,7A