TRA1.5KE10CA/2 transil bipolarny (Transient suppressor)1500W, 5%, URM=8,3V - kpl. 2 sztuki
Dostępność: 0
Cena regularna:
3.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: :TRA1.5KE10CA/2
Opis
TRA1.5KE10CA/2 Ttransil bipolarny (Transient suppressor)1500W, 5%, URM=8,3V - kpl. 2 szt.
  • Typ diody: transil
  • Moc rozpraszana: 1,5kW
  • Napięcie wsteczne maks.: 8,55V
  • Napięcie przebicia: 10V
  • Prąd w impulsie maks.: 103A