TIMER-MPT5-12 Moduł wyłącznika czasowego, zakres: 0.1s-91min, zasilanie: 12V
Dostępność: 0
Cena regularna:
19.00
Opis
  • Moduł przekaźnika timerem zasilany napięciem 12V. Posiada regulacje ustawiania czasu działania potencjometrem, który można regulować w zakresie 0.1S do 61 minut. Na płytce znajdują się dwie diody sygnalizujące prace modułu.
  • Start odliczania timera wyzwalany jest beznapięciowo w momencie rozwarcia 2 pinów obok złącza VCC i GND. Moduł daje możliwość wpięcia się w przekaźnik zarówno jako obwód NO - normalnie otwarty i NC - normalnie zamknięty dzięki czemu można coś włączyć lub wyłączyć na określony czas.
    Specyfikacja:
  • napięcie zasilania modułu 12V DC
    potencjometr do płynnego ustawienia czasu
    regulacja czasu w zakresie 0.1s do 61 minut
    diody sygnalizujące pracę
    możliwość włączania/wyłączania
    przekaźnik 250V 10A AC / 30V 10A DC
    wymiary 56mm x 30mm x 18mm