TIMER-MPT12-12 Moduł wyłącznika czasowego, zakres: 0.1s-60s, zasilanie: 12V
Dostępność: 4
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
15.80
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0TIMER-MPT12-12
Opis
  • Funkcje:
    2. Z funkcją antyrewersyjną zasilania, aby zapobiec uszkodzeniu modułu.
    3. Napięcie robocze 12V
    4. Czas opóźnienia można dowolnie ustawić w zakresie od 0,1 sekundy do 120 sekund.
    5. Parametry można zapisać, a zawartość ustawień nie jest tracona po wyłączeniu zasilania.
  • Specyfikacja:
    Napięcie robocze: 12V,
    Prąd roboczy: <35mA przy 12V <1mA, gdy przekaźnik nie działa);