TELESKOP83P Antena teleskopowa (jamnik) - 83 [210] mm - z przegubem kątowym
Dostępność: 0
Cena regularna:
7.50
Opis
TELESKOP83P Antena teleskopowa - 83 [210] mm - z przegubem kątowym
Dane techniczne anteny:
  • Rodzaj mocowania: z przegubem kątowym
  • Długość całkowita: 83mm
  • Długość całkowita po rozłożeniu: 210mm
  • Ilość elementów: 5
  • Grubość przegubu: 5mm
  • Gwint blaszki mocującej: bez gwintu - 2 otwory 3mm