TELESKOP295P Antena teleskopowa - 295 [985] mm - z przegubem
Dostępność: 0
Cena regularna:
11.90
Opis
TELESKOP295P  Antena teleskopowa (jamnik)  - 295[985] mm - z przegubem
 Dane techniczne anteny:
 Rodzaj mocowania: z przegubem
 Długość:  295mm
 Długość po rozłożeniu: 985mm
 Grubość przegubu: 9.5mm
 Gwint w przegubie: 3.5mm