TELESKOP209P Antena teleskopowa - 209[628] mm - z przegubem
Dostępność: 1
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
9.90
Opis
Antena długa teleskopowa, używana w odbiornikach DANA i MAJOR.
Dane techniczne anteny:
  • Rodzaj mocowania: z przegubem
  • Długość całkowita: 209mm
  • Długość całkowita po rozłożeniu: 628mm
  • Ilość elementów: 4
  • Grubość przegubu: 7mm
  • Gwint blaszki mocującej 3mm