TELESKOP160P Antena teleskopowa (jamnik) - 160 [500] mm - z przegubem
Dostępność: 0
Cena regularna:
9.90
Opis
Dane techniczne anteny:
  • Rodzaj mocowania: z przegubem
  • Długość całkowita: 160mm
  • Długość całkowita po rozłożeniu: 500mm
  • Ilość elementów: 5
  • Grubość przegubu: 7mm
  • Gwint blaszki mocującej: 3mm