TELESKOP110P Antena teleskopowa (jamnik) - 110 [304] mm - z przegubem
Dostępność: 5
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
9.00
Opis
Dane techniczne anteny:
  • Rodzaj mocowania: z przegubem
  • Długość: 110mm
  • Długość po rozłożeniu: 304mm
  • Grubość przegubu: 7mm