R15-12VDC-2P Przekaźnik firmy RELPOL - 2 styki przełączne (DPDT) - cewka 12VDC
Dostępność: 1
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
56.10
Opis
  • Producent: RELPOL
  • Typ przekaźnika: elektromagnetyczny
  • Konfiguracja styków:DPDT
  • Napięcie cewki nominalne: 12V DC
  • Obciążalność styków AC @R (przy obciążeniu rezystancyjnym): 10A / 250V AC
  • Obciążalność styków DC @R (przy obciążeniu rezystancyjnym): 10A / 24V DC
  • Prąd styków maks.: 20A
  • Napięcie przełączane: max. 250V DC,  max. 440V AC
  • Wersja przekaźnika: przemysłowy
  • Montaż: podstawka
  • Seria przekaźnika: R15
  • Temperatura pracy: -40...70°C
  • Wymiary zewnętrzne: 35x35x54,5mm
  • Rezystancja cewki: 110Ω
  • Rezystancja styków: 100mΩ
  • Pobór mocy przez cewkę: 1,5W
  • Wyprowadzenia: kołkowe
  • Ilość pinów: 8
  • Podłączenie elektryczne: gniazdo okrągłe
  • Rodzaj złącza: octal
  • Masa: 83g
Wyposażenie opcjonalne
  • przycisk testujący z funkcją blokowania
  • wskaźnik zadziałania mechaniczny
Dane techniczne
przekaźnik - napięcie cewki 12V DC
przekaźnik - prąd styków 10A