PBWQ12B-12BG Przełącznik typu push on 12V (wandaloodporny) bistabilny OFF-ON otwór montażowy M12 - srebrny niklowany, kolor podświetlenia zielony
Dostępność: 1
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
44.80
Opis
  • Nazwa: Przełącznik
  • Rodzaj przełącznika: przyciskowy
  • Sposób przełączania: OFF-ON
  • Ilość torów: 1 tor
  • Kolor elementu wykonawczego: srebrny niklowany
  • Kształt przycisku: płaski
  • Podświetlenie: podświetlenie LED 12V
  • Kolor podświetlenia: zielony
  • Kształt podświetlenia: symbol power
  • Typ przełącznika: monostabilny
  • Montaż mechaniczny: na panel
  • Wyprowadzenia: do lutowania
  • Ilość pozycji: 2 pozycje
  • Prąd styków AC: 2A
  • Napięcie przełączania AC: 250V AC
  • Otwór montażowy / raster: 12mm
  • Głębokość montażowa: 20mm
  • Kolor korpusu: srebrny
  • Materiał korpusu: mosiądz niklowany
Dane techniczne
rodzaj wandaloodporne
wyjścia do lutowania
kolor przycisku srebrny
konfiguracja SPDT
maksymalny prąd 3 A