NIKROTHAL080-003M Drut oporowy Nikrothal80, średnica: 0.80mm rezystancja [Ohm/mb 20C]: 2.15R - długość 3m
Dostępność: 0
Cena regularna:
9.90
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0NIKROTHAL080-003M
Opis
  • Rodzaj kabla: Drut oporowy
  • Opór przewodu: 2.15 Ω/m
  • ø drutu: 0.8 mm
  • Długość: 3 metry zwój
  • Masa 1m: 4,17g
  • Przewodnik: NiCr [80%Ni 20%Cr]
  • Rezystancja właściwa: 1.09 Ω mm²/m @ +20°C
  • Współczynnik temperaturowy: 11.4...17.2 x 10⁻⁶/K
Dane techniczne
materiał nikrothal
grubość 0.80mm