NIKROTHAL020-005M Drut oporowy Nikrothal80, średnica: 0.20mm rezystancja [Ohm/mb 20C]: 34.713 - zwój 5mb
Dostępność: 0
Cena regularna:
25.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0NIKROTHAL020-005M
Opis
  • Rodzaj kabla: Drut oporowy
  • Opór przewodu: 34.713 Ω/m
  • ø drutu: 0.2 mm
  • Masa 1m: 0.2608g
  • Długość: 5mb zwój
  • Przewodnik: NiCr [Ni80% Cr20%]
  • Rezystancja właściwa: 1.09 Ω mm²/m @ +20°C