MK1025G12 Przełącznik kołyskowy, zielony 12V jednobiegunowy ON-OFF [SPST] otwór montażowy: 13x19.4mm
Dostępność: 0
Cena regularna:
3.60
Opis
MK1025G12 Przełącznik kołyskowy, zielony 12V jednobiegunowy ON-OFF [SPST]
  • Typ przełącznika: kołyskowy (ROCKER)
  • Sposób przełączania: ON-OF
  • Konfiguracja styków: SPST
  • Obciążalność styków AC (przy obciążeniu rezystancyjnym): 20 A / 12 VDC
  • Kolor przycisku: przycisk zielony, podświetlany
  • Rezystancja styku: maks. 35mΩ
  • Kolor korpusu: czarny
  • Wyprowadzenia: konektory 4.8x0,8mm
  • Trwałość elektryczna: 6000cykli
  • Oznaczenia klawisza: I-O
  • Wymiary otworu montażowego: 13 x 19.4mm
  • Wymiary zewnętrzne: 21 x 15 x 28mm
  • Mocowanie: zatrzaski
  • Temperatura pracy: -30...80°C
  • Wysokość ponad panelem: 5.8mm
  • Masa: 0,08kg
Dane techniczne
rodzaj kołyskowe
wyjścia konektory 4.8mm
kolor przycisku zielony
konfiguracja SPST
maksymalny prąd 20 A