KANTHAL450A-100 Drut oporowy hurt (kg) Kanthal A1, średnica: 4.50mm, rezystancja [Ohm/mb 20C]: 0.091
Dostępność: 0
Wysyłka: 5 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
297.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość kg
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0KANTHAL450A-100
Opis
Rodzaj kabla Drut oporowy
Opór przewodu 0.091 Ω/m
ø drutu 4.5 mm
Powierzchnia przekroju 15,89mm2
Hurt sprzedawany na kg
Przewodnik FeCrAl
Rezystancja właściwa 1.45 Ω mm²/m @ +20°C
Gęstość 7.10 g/cm3
Współczynnik temperaturowy 11.4...17.2 x 10⁻⁶/K
Masa na metr bieżący 112.86g
Dane techniczne
materiał kanthal A1
grubość 4.50mm