Dostępność: 0
Cena regularna:
28.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0KANTHAL120A-010M
Opis
  • Rodzaj kabla: Drut oporowy
  • Opór przewodu: 1.28 Ω/m
  • ø drutu: 1.2 mm
  • Długość: 10mb (zwój)
  • Masa 1mb: 8,03g
  • Przewodnik: FeCrAl [Cr 23%, Al 5.8%, reszta Fe]
  • Rezystancja właściwa: 1.45 Ω mm²/m @ +20°C
  • Gęstość: 7.10 gcm3
  • Współczynnik temperaturowy: 11.4...17.2 x 10⁻⁶/K
Dane techniczne
materiał kanthal A1
grubość 1.20mm