KANTHAL100A-010M Drut oporowy Kanthal A1, średnica: 1.00mm, rezystancja [Ohm/mb 20C]: 1,85 - typ A1, długość 10m (zwój)
Dostępność: 0
Cena regularna:
36.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0KANTHAL100A-010M
Opis
KANTHAL100A-010M Drut oporowy Kanthal A1, średnica: 1.00mm, rezystancja [Ohm/mb 20C]: 1,85 - typ A1 - zwój 10m
  • Rodzaj kabla: Drut oporowy
  • Opór przewodu: 1.85 Ω/m
  • ø drutu: 1.0 mm
  • Ilość: 10mb
  • Masa: 5.57g/mb
  • Przewodnik: FeCrAl
  • Rezystancja właściwa: 1.45 Ω mm²/m @ +20°C
  • Gęstość: 7.10 gcm3
  • Współczynnik temperaturowy: 11.4...17.2 x 10⁻⁶/K
Dane techniczne
materiał kanthal A1
grubość 1.00mm