KANTHAL075D-010 Drut oporowy hurt (100g) Kanthal typu D, średnica: 0.75mm, rezystancja [Ohm/mb 20C]: 3.058 długość ok. 31m
Dostępność: 0
Cena regularna:
26.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0KANTHAL075D-010
Opis
KANTHAL075D-010 Drut oporowy hurt (100g) Kanthal typu D, średnica: 0.75mm, rezystancja [Ohm/mb 20C]: 3.058 długość: 31m
  • Rodzaj kabla: Drut oporowy
  • Opór przewodu: 3.058 Ω/m
  • Masa 1m: 3,20g
  • ø drutu: 0.75 mm
  • Masa: 0.1kg
  • Długość: 31m (szpulka)
  • Przewodnik: FeCrAl
  • Rezystancja właściwa: 1.35 Ω mm²/m @ +20°C
  • Gęstość: 7.25 gcm3
  • Współczynnik temperaturowy: 11.4...17.2 x 10⁻⁶/K
Dane techniczne
materiał kanthal D
grubość 0.75mm