KANTHAL070D-010 Drut oporowy hurt (100g) Kanthal typu D, średnica: 0.70mm, rezystancja [Ohm/mb 20C]: 3.51 długość ok. 35m
Dostępność: 0
Wysyłka: 3 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
27.95
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0KANTHAL070D-010
Opis
KANTHAL070D-010 Drut oporowy hurt (100g) Kanthal typu D, średnica: 0.70mm, rezystancja [Ohm/mb 20C]: 3.51 długość: 35m
  • Rodzaj kabla: Drut oporowy
  • Opór przewodu: 3.51 Ω/m
  • Masa 1m: 2,79g
  • ø drutu: 0.7 mm
  • Masa: 0.1kg
  • Długość: 35m
  • Przewodnik: FeCrAl
  • Rezystancja właściwa: 1.35 Ω mm²/m @ +20°C
  • Gęstość: 7.25 gcm3
  • Współczynnik temperaturowy: 11.4...17.2 x 10⁻⁶/K
Dane techniczne
materiał kanthal D
grubość 0.70mm