KANTHAL055D-010 Drut oporowy, hurt: 0.1kg, Kanthal typu D, średnica 0.55mm, rezystancja [Ohm/mb 20C]: 5.696 - szpulka 100g długość ok. 60m
Dostępność: 0
Cena regularna:
33.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0KANTHAL055D-010
Opis
KANTHAL055D-010 Drut oporowy, hurt: 0.1kg, Kanthal typu D, średnica 0.55mm, rezystancja [Ohm/mb 20C]: 5.696, długość ok. 60m
  • Rodzaj kabla: Drut oporowy
  • Opór przewodu: 5.696 Ω/m
  • Masa 1m: 1,66g
  • ø drutu: 0.55 mm
  • Masa: 0.1kg
  • Długość: 60m
  • Przewodnik: FeCrAl
  • Rezystancja właściwa: 1.35 Ω mm²/m @ +20°C
  • Gęstość: 7.25 gcm3
  • Współczynnik temperaturowy: 11.4...17.2 x 10⁻⁶/K
Dane techniczne
materiał kanthal D
grubość 0.55mm