KANTHAL055D-005 Drut oporowy, hurt: 0.05kg, Kanthal typu D, średnica 0.55mm, rezystancja [Ohm/mb 20C]: 5.685 - szpulka 50g długość ok. 60m
Dostępność: 0
Cena regularna:
19.50
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0KANTHAL055D-005
Opis
KANTHAL055D-005 Drut oporowy, hurt: 0.05kg, Kanthal typu D, średnica 0.55mm, rezystancja [Ohm/mb 20C]: 5.685, długość ok. 30m
  • Rodzaj kabla: Drut oporowy
  • Opór przewodu: 5.685 Ω/m
  • Masa 1m: 1,66g
  • ø drutu: 0.55 mm
  • Masa: 0.05kg
  • Długość: 30m
  • Przewodnik: FeCrAl
  • Rezystancja właściwa: 1.35 Ω mm²/m @ +20°C
  • Gęstość: 7.25 gcm3
  • Współczynnik temperaturowy: 11.4...17.2 x 10⁻⁶/K
Dane techniczne
materiał kanthal D
grubość 0.55mm