KANTHAL050D-010 Drut oporowy, hurt: 0.1kg, Kanthal typu D, średnica 0.50mm, rezystancja [Ohm/mb 20C]: 6.88, długość ok. 70m
Dostępność: 0
Cena regularna:
34.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0KANTHAL050D-010
Opis
  • Rodzaj kabla: Drut oporowy
  • Opór przewodu: 6.88 Ω/m
  • Masa 1m: 1,42g
  • ø drutu: 0.5 mm
  • Masa: 0.1kg
  • Długość: 70m
  • Przewodnik: FeCrAl
  • Rezystancja właściwa: 1.35 Ω mm²/m @ +20°C
  • Gęstość: 7.25 gcm3
  • Współczynnik temperaturowy: 11.4...17.2 x 10⁻⁶/K
Dane techniczne
materiał kanthal D
grubość 0.50mm