KANTHAL030D-010 Drut oporowy hurt (100g) Kanthal typu D, średnica 0.30mm, rezystancja [Ohm/mb 20C]: 19.1 - długość ok. 190m
Dostępność: 0
Cena regularna:
72.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0KANTHAL030D-010
Opis
  • Rodzaj kabla: Drut oporowy
  • Opór przewodu: 19.1 Ω/m
  • Masa: 1m 0.512g/m
  • ø drutu: 0.3 mm
  • Masa: 0.10kg
  • Długość: 190m
  • Przewodnik: FeCrAl
  • Rezystancja właściwa: 1.35 Ω mm²/m @ +20°C
  • Gęstość: 7.25 gcm3
  • Współczynnik temperaturowy: 11.4...17.2 x 10⁻⁶/K
Dane techniczne
materiał kanthal D
grubość 0.30mm