KANTHAL030D-0015 Drut oporowy hurt (15g) Kanthal typu D, średnica 0.30mm, rezystancja [Ohm/mb 20C]: 19.1 - długość ok. 28m
Dostępność: 0
Cena regularna:
13.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0KANTHAL030D-0015
Opis
  • Rodzaj kabla
  • Drut oporowy
  • Opór przewodu 19.1 Ω/m
  • Masa 1m 0.512g/m ø drutu 0.3 mm
  • Masa 0.015kg Długość 28m
  • Przewodnik FeCrAl
  • Rezystancja właściwa 1.35 Ω mm²/m @ +20°C
  • Gęstość 7.25 gcm3
  • Współczynnik temperaturowy 11.4...17.2 x 10⁻⁶/K
Dane techniczne
materiał kanthal D
grubość 0.30mm