KANTHAL025D-010 Drut oporowy hurt (ok. 100g) Kanthal typu D, średnica 0.25mm, rezystancja [Ohm/mb 20C]: 28 - długość ok. 280m
Dostępność: 0
Cena regularna:
93.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0KANTHAL025D-010
Opis
  • Rodzaj kabla: Drut oporowy
  • Opór przewodu: 28 Ω/m
  • Masa 1m: 0.356g/m
  • ø drutu: 0.25 mm
  • Masa: 100g
  • Długość: 280m
  • Przewodnik: FeCrAl
  • Rezystancja właściwa: 1.35 Ω mm²/m @ +20°C
  • Gęstość: 7.25 gcm3
  • Współczynnik temperaturowy: 11.4...17.2 x 10⁻⁶/K
Dane techniczne
materiał kanthal D
grubość 0.25mm