GJD6.3-PDS Gniazdo Jack 6.35mm na panel stereo
Dostępność: 3
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
12.00
Opis
Gniazda Jack z możliwością przykręcenia do obudowy.
  • Mocowanie przewodu: oczka lutownicze
  • Średnica otworu w obudowie dla GJD: 9 mm
  • Typ złącza: Jack 6,3 mm
  • Złącze: gniazdo
  • Montaż: na panel
  • Średnica otworu montażowego: 10mm