DRUTMM100PT-005M Drut mosiężny półtwardy, gatunek M63 Z4, grubość 1.00 mm - zwój 5m
Dostępność: 0
Cena regularna:
25.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0DRUTMM100PT-005M
Opis
  • Typ: Drut
  • Materiał: mosiądz
  • Gatunek: CuZn37/M63 Z4 (stop Cu 63% i Zn 37%)
  • Stan utwardzenia: półtwardy 420-900Mpa
  • Wydłużenie: 5%
  • Grubość: 1.0 mm
  • Długość: 5mb zwój
  • Opór właściwy: 1.7 10-3/K
  • Przewodność cieplna: 120 W/mK
  • Przewodność elektryczna: 25.9 %IACS
materiał mosiądz
grubość 1.00mm