DRUTCU170-100T Drut miedziany, twardy, gatunek M1E Z4, grubość 1.7 mm - szpula 1kg (ok. 49mb)
Dostępność: 0
Cena regularna:
410.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0DRUTCU170-100T
Opis
DRUTCU170-100T Drut miedziany, twardy, gatunek M1E Z6, grubość 1.7mm - szpula 1kg (ok. 49mb)
Druty miedziane miedziany czysty, twardy (nielakierowany!).
  • Typ elementu: drut
  • Materiał: miedź czysta
  • ø drutu: 1.70 mm
  • Gatunek: M1E Z6
  • Stan utwardzenia: twardy
  • Przewodność elektryczna: > 58.00 mS/m
  • Wytrzymałość na rozciąganie Rm: 350 - 450 MPa
  • Przewodnik: Cu
  • Wydłużenie min. A50: 2 %
  • Długość: ok. 49mb szpulka 1kg
  • Masa 1mb: 20,41g
Oznaczenia miedzi wg różnych norm:
  • EN: CW004A
  • ISO: Cu-ETP
  • DIN: E-Cu57/58
  • Wnr: 2.0060/2.0065
  • NFA FR: Cu-a1
  • UNS USA: C11000
  • BS GP old: C101
  • PN: M1E
Skład chemiczny Cu-ETP (CW004A) (zgodnie z normą EN 573-1):
  • Cu : ≥99,9
  • Bi: ≤0,0005
  • O: ≤0,04
  • P: -
  • Pb: ≤0,005
  • Others total: ≤0,03
  • not included: Ag,O
Własności fizyczne Cu-ETP:
  • Gęstość: 8.9 [g/cm3]
  • Rezystancja właściwa: 1,72×10−8(Ω·m)
  • Temperatura topnienia: 1083 [°C]
  • Ciepło właściwe w 20 °C: 394 [J/kgK]
  • Przewodność elektryczna: ≥100 [%IACS]
  • Przewodność cieplna 390: [W/mK]
  • Moduł Younga: 127 [GPa]
  • Współczynnik rozszerzalności cieplnej w 20°C: 17.7 [10-6/K]