DRUTBR100-010M Drut z brązu, miękki stop CuSn, grubość 1.0 mm - zwój 10mb
Dostępność: 0
Cena regularna:
42.50
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0DRUTBR100-010M
Opis
  • Typ elementu: drut
  • Materiał: brąz cynowy
  • Średnica: 1.0mm
  • Gatunek: B6/CuSn6 R
  • Stan utwardzenia: miękki 380 - 420 Mpa
  • Jednostka miary: zwój 10m
  • Masa: ok. 70g
  • gęstość: 8.8 g/cm3
  • współczynnik rozszerzalności cieplnej do 300°C: 18,1 -6/K
  • przewodność cieplna 20°C: 50 W/mK
  • wydłużenie: 40 [%]
  • Typ drutu: z brązu - stop CuSn
  • Grubość: 1.0mm
  • Ilość: 10m
  • Zawartość miedzi: 80-90%
  • Stan utwardzenia: miękki
  • Dostarczany zwój: 10m
  • Masa 1mb: 7g
  • Masa: 70g
  • Jubilerstwo
  • Biżuteria artystyczna
  • Rękodzieło
  • Modelarstwo
  • Elektronika
Dane techniczne
materiał brąz
grubość 1.00mm