DRUTBR080T-010M Drut z brązu, twardy stop CuSn, grubość 0.8 mm - zwój 10mb
Dostępność: 2
Cena regularna:
33.00
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Kod produktu: 0DRUTBR080T-010M
Opis
  • Typ elementu: drut
  • Materiał: brąz cynowy
  • Średnica: 0.8mm
  • Gatunek: B6/CuSn6
  • Zawartość cyny: 5.5-7%
  • Stan utwardzenia: twardy 900 - 1050 Mpa
  • Długość: 10mb zwój
  • Masa 1mb: 4,47g
  • gęstość: 8.8 g/cm3
  • współczynnik rozszerzalności cieplnej do 300°C: 18,1 -6/K
  • przewodność cieplna 20°C: 50 W/mK
materiał brąz
grubość 0.80mm